Nabór grup teatralnych na XIII Festiwal Teatralny ,,Kontestacje”

sobota, 21 stycznia 2017, 19:15

Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje” we współpracy z Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka” w Lublinie ogłasza nabór kandydatów na XIII edycję Festiwalu. Wybrane spektakle będą prezentowane od 21 do 23 kwietnia 2017 roku. 

To już kolejna edycja cieszącego się dużą popularnością w Polsce festiwalu teatralnego tworzonego przez środowisko akademickie w Lublinie. Wydarzenie nawiązujące do idei kontestacji, czyli krytycznego spojrzenia na zastaną rzeczywistość, ma na celu zaprezentowanie spektakli tworzonych przez niezależne zespoły teatralne z całej Polski. Hasło przewodnie XIII ,,Kontestacji” to ,,Teatr w przestrzeni miejskiej”. Tegoroczna edycja Festiwalu wpisuje się w obchody 700-lecia nadania praw miejskich Lublinowi.

Jeżeli idea KONTESTACJI jest Ci bliska, wyślij zgłoszenie na adres: Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: http://www.kontestacje.ack.lublin.pl/?p=dokumenty

Nabór rozpocznie się 23 stycznia i potrwa do 19 lutego 2017 roku. O wynikach naboru artyści zostaną poinformowani do końca lutego.

©2005 - 2013
ACK UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16, 20-031 Lublin